JAK ZAMÓWIĆ?

1Napisz do nas podając produkt i ilość.
2Dział handlowy przygotuje ofertę w pdf.
3Zamów, zapłać i odbierz :)

ODWIEDŹ NASZE BIURO

Pon-Pt 8:00 - 16:00  mail: info@agmark.pl
Weekendy po wcześniejszym umówieniu się!

PLOMBA ZABEZPIECZAJĄCA

Plomby zabezpieczające to idealne rozwiązanie do zabezpieczenia swoich produktów.

Plomby zabezpieczające są wykonane na specjalnie do tego celu stworzonym papierze który klej ma mocniejszy niż własną wytrzymałość. Oznacza to że nie da się odkleić przyklejonej już plmby. Próba odklejenia zawsze skończy się oderwaniem części plomby co ewidentnie będzie wskazywało że była podjęta próba niekontrolowanego otwarcia produktu. Plomby zabezpieczające można wykorzystać dla wszystkich typów prouktów. Ploby możemy wykonać w dowolnym formacie i kształcie, zarówno w kolorze jak i bez nadruku. 

Plomby zabepieczające to rewelacyjne i tanie rozwiązanie dla kontorli swoich produktów. Przykładem zastosowania może być zabepieczenie płyt z muzyką. Po rozerwaniu ploby wiadomo że opakowanie było otwarte więc materiał mógł być przesłuchany lub skopiowany. Był więc już używany. Plomby zabezpieczające pełnią również funcję odnoszącą wartość produktu, dzięki niej klienci widzą że produkt który otrzymali nie był wcześniej używany i jako pierwsi otwierają opakowanie.

Plomby zabepieczające możemy wykonać w dowolnej ilości sztuk.

Nasz grafik może zaprojektować dla Państwa grafikę dostosowaną do Państwa potrzeb. W tym celu kliknij, przeczytaj nasz artukuł i skontaktuj się z działem handlowym.

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć 23% vat.

TOP