JAK ZAMÓWIĆ?

1Napisz do nas podając produkt i ilość.
2Dział handlowy przygotuje ofertę w pdf.
3Zamów, zapłać i odbierz :)

ODWIEDŹ NASZE BIURO

Pon-Pt 8:00 - 16:00  mail: info@agmark.pl
Weekendy po wcześniejszym umówieniu się!

NADRUKI CD i DVD WARSZAWA

NADRUKI CD i DVD WARSZAWA

Nadruki na płytach wykonujemy w dowolonym formacie przy wykorzystaniu różnych technik druku. Nasi handlowcy pomogą dobrać odpowiednią technike w zależności od potrzeb klienta oraz projektu jakim dysponuje. Wspólnie z naszą drukarnią możesz wykonać nadruk na płytach CD oraz DVD następującymi technikami:

NADRUK OFFSETOWY
Fotograficzną jakość obrazu na płytach DVD i CD zapewnią jedynie offsetowe nadruki pełnokolorowe. Staje się to zauważalne najczęściej na wydrukach, które zawierają różnorodne grafiki, przejścia tonalne, rysunki, obrazki czy djęcia. Offset jest najbardziej popularnym sposobem druku na płytach CD i DVD. Na płyty z nadrukiem offsetowym można zastosować lakier UV, który nada dodatkowego połysku i pogłębi kolorystykę. Druk offsetowy wykonuje się za pomocą palety CMYK, możliwe jest użycie specjalnego koloru dodatkowego.

NADRUK SITODRUKOWY
Niekiedy projekty nadruku na płytach CD i DVD ograniczają się do małej liczby kolorów. Sitodruk pozwoli Ci na otrzymanie idealnie pokrytej powierzchni, maksymalnie do czterech kolorów. Kolory wychodzą jednolite i intesywne oraz bardzo wyraźne. Wybierz kolory z palety Pantone, żeby w każdym przypadku uzyskać w 100% powtarzalne efekty nadruku. Nie zawsze wznowienie z offsetu czy UV jest w 100% zgodne przy wykonywaniu wznowienia. Przy sitodruku nie musisz się martwić każde wznowienie będzie identyczne. Kolejną zaletą sitodruku to możliwość otrzymania takich kolorów, których nie da się uzyskać przy pomocy innych metod np. srebro lub złoto. Sitodruk także umożliwia drukowanie prostych. pełnokolorowych obrazów z palety CMYK jednak zdecydowanie lepszą techniką dla palety CMYK należy pamiętać jest offset lub ewentualnie technika UV.

kolory: maksymalnie 4 kolory specjalne Pantone lub CMYK "full color"
uszlachetnienie: opcjonalnie lakierowanie UV

NADRUK UV
Druk cyfrowy z plotera UV staje się wspaniałym kompromisem między jakością, a kosztem produkcji dla niewielkich nakładów. Nadruki na płytach które sprzedajemy wykonane są z największą rozdzielczością druku UV i niezwykle małą kroplę. Dzięki temu małe nakłady produkcyjne, wykonujemy w wysokiej jakości przy zachowaniu niezwykle korzystnych cen. Druk UV dodatkowo charakteryzuje się bardzo krótkim czasem realizacji zamówienia. Więc jest wyśmienitym rozwiązaniem dla produkcji na cito, które muszą być zrealizowane w terminie który nie da się osiągnąć przy druku offsetowym czy sitodruku. Niekiedy możemy wykonać zamówienia większych partii nawet z dnia na dzień.

kolory: CMYK "full color"

TOP