JAK ZAMÓWIĆ?

1Napisz do nas podając produkt i ilość.
2Dział handlowy przygotuje ofertę w pdf.
3Zamów, zapłać i odbierz :)

ODWIEDŹ NASZE BIURO

Pon-Pt 8:00 - 16:00  mail: info@agmark.pl
Weekendy po wcześniejszym umówieniu się!

ŚCIANKA BANEROWA W WIELU FORMATACH

Ścianki banerowe to tania i szybką metoda uzyskania dużej reklamy w postaci ścianki reklamowej wykonanej na zadrukowanym banerze wyoskiej jakości. W banerze wykonane są tunele na elementy sprężające ścianke jak listwa góra i dolna. Kontrukcje można wykorzystać pod 4 formaty co daje również duże możliwości wykorzystania ścianki w zależności od formatu zakładamy odpowiedni baner i mamy ścianke małą średnią lub duża (zakres regulacji od min: 175 x 100cm / do max: 300 x 240cm). Wydrukowanie dodatkowej grafiki jest dużo tańsze niż w przypadku ścianek pop up co również jest dużą zaletą ścianek banerowych. Ścianka banerowa może być zadrukowana jedno lub dwustronnie. Ścianke montuje się błyskawicznie dzięki kostrukcji skręcanych rurek. Poprzeczka górna w przypadku dużych ścianek otrzymują duży nacisk przez co nieznacznie się wyginają. Aby zapobiec efektowi falowania sie banera montujemy od góry w zależnośc od potrzeb 2 lub 3 oczka banerowe. Oczka montujemy rowniez na krawędzi tuneli aby zabiec ich rozklejaniu. Większe ścianki zalecamy odbierać osobiście ponieważ przy wysyłce muszą być one złożone co może spowodować załamania. Ścianka odbierana z naszego biura nie posiada załamań ponieważ baner nawinięty jest na gilzę.

Zestaw zawiera:
- konstruckja z alluminium anodowanego
- torba transportowa
- baner wraz z tunelami

Opcjonalnie:
- reflektorki

 

Ścianka banerowa wielo formatowa

  Konstruckja Druk Rozmiar
Szerokość x Wysokość [cm]
Cena z wydrukiem
SB1 Aluminium anodowane, konstrukcja regulowana jednostronnie 100 x 175 630,00 zł
SB2 Aluminium anodowane, konstrukcja regulowana dwustronnie 100 x 175 690,00 zł
SB3 Aluminium anodowane, konstrukcja regulowana jednostronnie 300 x 240 890,00 zł
SB4 Aluminium anodowane, konstrukcja regulowana dwustronnie 300 x 240 990,00 zł

Podane w tabeli formaty odnoszą się dla ścianek o wydruku minimalnym i maksymalny. Jako żę ściankę można regulować płynnie wycena na inne formaty odbywa się indywidulanie i w tym celu prosimy o podanie formatu droga mailowa.

Nasz grafik może zaprojektować dla Państwa grafikę dostosowaną do Państwa potrzeb. W tym celu kliknij, przeczytaj nasz artukuł i skontaktuj się z działem handlowym.

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć 23% vat.

TOP