JAK ZAMÓWIĆ?

1Napisz do nas podając produkt i ilość.
2Dział handlowy przygotuje ofertę w pdf.
3Zamów, zapłać i odbierz :)

ODWIEDŹ NASZE BIURO

Pon-Pt 8:00 - 16:00  mail: info@agmark.pl
Weekendy po wcześniejszym umówieniu się!

NAKLEJKI / ETYKIETY / WLEPKI

Naklejki reklamowe

Naklejki reklamowe możemy wydrukować i wyciąc w dowolnym kształcie.

Naklejki reklamowe – w różnych kształtach i rozmiarach – to popularne i skuteczne materiały reklamowe. Mogą być wykonane zarówno na folii w kolorze białym, jak i na przezroczystej, w dowolnych kolorach i wielkościach. Zlecając druk naklejek, można wybrać wersję odporną na niekorzystne warunki pogodowe, znajdującą zastosowanie na zewnątrz, jak i tradycyjną, do użytku w standardowych okolicznościach.

Hurtownia Druku oferuje druk naklejek w dowolnym kształcie i formacie. Produkujemy naklejki każdego typu, etykiety cięte po obrysie (naklejka po odklejeniu ma kształt wybrany przez klienta, zaś podłoże pozostaje w całości). Naklejki oraz etykiety reklamowe drukowane są na maszynie Roland, która zapewnia również ich cięcie, co obniża czas produkcji oraz daje najlepsze efekty. Zaawansowana technologia pozwala na wysokiej jakości druk i precyzyjne przycinanie naklejek do pożądanego kształtu. Dysponujemy wykonanymi na zamówienie maszynami drukująco-tnącymi, dzięki którym mamy możliwość wycinania długich elementów bez ryzyka uszkodzenia naklejek.

Druk naklejek wykonujemy, korzystając z takich metod druku, jak inkjet eko-solvent, laser i termotransfer, które gwarantują wysoką jakość i satysfakcjonujący efekt. Naklejki bądź etykiety drukujemy na papierze lub folii o zróżnicowanych parametrach, dobranych pod kątem oczekiwań klienta.

Naklejki reklamowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą być wykorzystane do oklejania witryn, produkcji własnych napisów, jako etykiety na własne produkty (np. zabawne etykiety na wódkę weselną) lub pojemniki (np. oznaczenie partii produkcji czy mrożenia), unikalne kody potwierdzające oryginalność produktu (kod zabezpieczający), jako symbol (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy), naklejki na ścianę, do oklejania mebli, na lodówkę czy inny sprzęt AGD, informacyjne naklejki na podłogę np. w galeriach handlowych, naklejki ozdobne w pokoju dziecka.

Jeśli nie wiesz, jak okleić swój produkt lub po prostu nie chcesz się tym zajmować, skontaktuj się z nami. Świadczymy również usługi aplikacji i montażu naklejek u klienta. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania, na życzenie klientów przygotowujemy też indywidualne wyceny.

Jeśli nie posiadasz wiedzy jak okleić swój produkt lub po prostu nie chcesz się tym zajmować wspomnij nam o tym. Świadczymy również usługi aplikacji i montażu u klienta.

 

Cennik druku na folii monomerycznej samoprzylepnej

Rozmiar
[m2]
Cena z wydrukiem
1-5 29,00zł
5-20 25,00zł
20< 22,00zł

 

Cennik druku na folii monomerycznej samoprzylepnej
+
cięcie po obrysie (czyli wycięcie dowolnego kształtu naklejki np koło, trójkąt, gwazdka itd.)
min 25cm2 czyli zamyka się w kwadracie 5x5cm

Rozmiar
[m2]
Cena z wydrukiem
1-5 35,00zł
5-20 29,00zł
20< 25,00zł

 

Nasz grafik może zaprojektować dla Państwa grafikę dostosowaną do Państwa potrzeb. W tym celu kliknij, przeczytaj nasz artukuł i skontaktuj się z działem handlowym.

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć 23% vat.

TOP