JAK ZAMÓWIĆ?

1Napisz do nas podając produkt i ilość.
2Dział handlowy przygotuje ofertę w pdf.
3Zamów, zapłać i odbierz :)

ODWIEDŹ NASZE BIURO

Pon-Pt 8:00 - 16:00  mail: info@agmark.pl
Weekendy po wcześniejszym umówieniu się!

FOTOTAPETY

Fototapeta do salonu i kuchni Warszawa

Fototapeta to idealny sposób na zmianę wystoroju w Twoim domu. W naszym e-sklepie zamówisz wygodnie idealną fototapetę skrojoną pod Twój wymiar ściany - fototapeta do salonu, fototapeta do kuchni.

Coraz popularniejsze w ostatnim czasie fototapety dają praktycznie nieograniczone możliwości odświeżenia lub całkowitej zmiany wystroju nawet dobrze znanego wnętrza. Wzory można wybierać z bogatego banku zdjęć zawierającego piękne krajobrazy, klimatyczne fotografie miast czy architektury, a także abstrakcyjne wzory i faktury. Istnieje również możliwość wydrukowania fototapety ze zdjęcia należącego do klienta.

Fototapeta do salonu, fototapeta do kuchni - Warszawa

Hurtownia Druku oferuje fototapety oraz tapety do salonu przygotowane dokładnie na podany wymiar, w wielu wersjach: od standardowych (papierowych i lateksowych), przez winylowe (odporne na wilgoć, sprawdzające się pomieszczeniach tj. kuchnia czy łazienka) po samoprzylepne (łatwe w montażu i nie powodujące uszkodzeń podłoża). Bez względu na typ, wszystkie produkowane przez nas fototapety i tapety do salonu wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Każdą tapetę można zamówić w dowolnej ilości brytów (pasków), w wybranej kolorystyce dostosowanej do wystroju i innych elementów wnętrza, które chcemy ozdobić.

Fototapety – świetny sposób na ożywienie wnętrza

Fototapety to doskonałe rozwiązanie także w przypadku pomieszczeń usługowych tj. restauracje, sklepy, salony kosmetyczne, kawiarnie. Mogą stanowić nie tylko dekorację, ale także posłużyć do zakrycia pustej ściany bądź stanowić element promocyjny, przyciągający wzrok. Aby fototapety i tapety do salonu miały odpowiednią wytrzymałość i odporność na zmywanie oraz uszkodzenia mechaniczne, proponujemy ich laminowanie. Laminat sprawia też, że kolory grafiki nie ulegają wyblaknięciu.

Hurtownia Druku zapewnia wysyłkę fototapety w dowolnie wybrane miejsce w Polsce. Zachęcamy do korzystania z naszego banku zdjęć i grafik, zawierającego ogromną ilość profesjonalnych fotografii. W cenie fototapety bądź tapety do salonu zamówionej w naszym sklepie internetowym znajduje się już koszt wybranego zdjęcia lub wzoru. Oryginalna tapeta to sposób na odświeżenie wnętrza w zgodzie z najnowszymi trendami oraz własnym gustem. Fototapeta do salonu, fototapeta do kuchni. 

Krótki opis i charakterystyka fototapet do salonu, do kuchni - Warszawa:

fototapety FOTOTAPETA PAPIEROWA

Jest to materiał popularny, dość często wybierany z racji swojej ceny. Tapety papierowe nie posiadają warstwy klejącej są więc montowane przy zastosowaniu kleju do tapet. Bryty czyli "paski" fototapety docinane są na styk więc klei się je brzeg do brzegu.

tapety do salonu

FOTOTAPETA LATEKSOWA

Jest to wysokiej jakości matowy  papier powlekany lateksem o łącznej gramaturze 212g/m2. Papier bardzo dobrze przyjmuje popularne i ogólno dostępne kleje do tapet.

FOTOTAPETA WYNIYLOWA NA FIZELINIE

FOTOTAPETA WINYLOWA NA FIZELINIE

Dzięki wysokiej gramaturze 350g/m2 fototapeta winylowa pozwala ukryć wiele nierówności ścian. Fototapeta idealnie nadaje się do często użytkowanych pomieszczeń. Ten rodzaj materiału ma właściwości które pozwalają ścianie "oddychać". Przy tapecie winylowej klej nanosimy jedynie na ścianę i przyklejamy do niej suchą fototapetę co również jest pomocne przy aplikacji.

fototapeta papierowa do salonu

FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNA

Jest to tapeta do zadruku z własnym klejem, nie potrzebuje ona dodatkowego kleju. Jest łatwa w montażu jak również demontażu. Nie powoduje uszkodzenia podłoża co jest duża zaletą w ustawianiu tapety jak również w zmianie miejsca jej położenia.

Nie musisz posiadać własnej grafiki idealne wzory pod fototapety czekają w naszym e-sklepie. Udostępniamy Ci miliony profesjonalnych grafik wykonanych przez fotografów z całego świata. Cena w naszym sklepie obejmuje wykonanie fototapety wraz z wybraną grafiką. Kliknij obraz kadrowania aby przejść do naszego sklepu.

fototapeta do salonu i kuchni

http://drukozdobny.pl

TOP