JAK ZAMÓWIĆ?

1Napisz do nas podając produkt i ilość.
2Dział handlowy przygotuje ofertę w pdf.
3Zamów, zapłać i odbierz :)

ODWIEDŹ NASZE BIURO

Pon-Pt 8:00 - 16:00  mail: info@agmark.pl
Weekendy po wcześniejszym umówieniu się!

BANERY REKLAMOWE

Banery reklamowe możemy wykonać w dowolnym formacie.

Oferujemy banery wysokiej jakości drukowane na wytrzymałym materiale banerowym gramatury 510 standardowe ale również wzmocnione o zwiększonej ilości splotów na m2. Banery standardowo oczkujemy co 50cm na wyraźne życzenie klienta możemy wykonać oczka w innych odstępach. Drukujemy koreańskimi tuszami wysokiej jakości co bardzo dobrze sprawdza się na naszym materiale.

Banery w większych formatach są łączone zgrzewem dzieki czemu otrzymujemy jeden wielki baner. Boki zgrzewamy z dużą dokładnością. Zapraszamy do naszej drukarni gdzie można obejrzeć próbki.

Pod banery przygotowujemy również konstrukcje stalowe do montażu banerów w dowolnym miejscu. Zamawiając u nas mają Państwo pewność odpowiednio przygotowanej konstrukcji odpornej na warunki wietrzne. W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego z opisem i formatem konstrukcji.

 

1
2
3
4

 

Nasz grafik może zaprojektować dla Państwa grafikę dostosowaną do Państwa potrzeb. W tym celu kliknij, przeczytaj nasz artukuł i skontaktuj się z działem handlowym.

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć 23% vat.

TOP