JAK ZAMÓWIĆ?

1Napisz do nas podając produkt i ilość.
2Dział handlowy przygotuje ofertę w pdf.
3Zamów, zapłać i odbierz :)

ODWIEDŹ NASZE BIURO

Pon-Pt 8:00 - 16:00  mail: info@agmark.pl
Weekendy po wcześniejszym umówieniu się!

CIĘCIE PO OBRYSIE

Cięcie po obrysie to najepsza metoda na naklejki i etykiety według własnego wzoru.

Cięcie po obrysie można wykorzystać do tworzenia niesamowitych ozdób ściennych jak lecące dmuchawce czy sławne cytaty na całą ścianę. Jest to metoda cięcia cyfrowego którą wykonujemy na specjalnie do tego celu przygotowanym ploterze. Ma on wbudowny nóż który idealnie wycina wszystkie kształty przygotowane w krzywych czyli w pliku wektorowym. Oczywiście jeśli nie wiesz co to znaczy a chcesz wykonać napisy czy inne elementy wycięte po obrysie nie ma problemu, możemy przygotować plik specjalnie pod Twoje zamówienie w tym celu prosimy o kontakt.

Dlaczego przygotowanie pliku wektorowego aby cięcie po obrysie się powiodło jest tak istotne?

Jest to spowodowane tym że ploter tnący musi wiedzieć gdzie i co ma wyciąć. Aby przedstawić mu tę informację należy przygotować właśnie plik wektorowy. Oberaz typu jpg lub png nie nadaje się do tego celu gdyż nie ma zakodowanych tych informacji. Należy więc go specjalnie przygotować.

Jak odbywa się cięcie po obrysie w naszej firmie?

Przygotowany odpowiednio plik wektorowy, zostaje załadowany do ripa jest to program umożliwiający komunikację z ploterem. Następnie jest przesyłany do plotera a na końcu głowica rusza by wycinać wszystkie elementy zamieszczone w pliku.

Oczywiście wszystkie elementy uzyskane przy opcji cięcie po obrysie można uprzednio zalaminować a nastepnie wycinać dzięki czemu wycięte elementy są zabezpieczone prze czynnikami zewnetrznymi a jakość wydruku pod laminatem z pewnością wzrośnie.

Cięcie po obrysie wykonane w naszej firmie jest bardzo precyzyjne bez obaw możesz powierzyć nam swój projekt.

TOP